Duchovní styl I

I. díl aneb základní duchovní pravdy v nejjednodušších formulacích.


Díl I. - Základy

Materiál tohoto dílu tvoří jakousi praktickou příručku pro lidi, kterým se zachtělo vylepšit si život pomocí duchovního vědění.

Kromě srozumitelnosti a přehlednosti jsem nesledoval vůbec nic. Nemělo to být něco uceleného, i když většina toho, co člověk potřebuje vědět k základní orientaci tu asi je, ani nic převratného, je to prostá příručka pro prosté použití.

Samozřejmě, může to tady sloužit jako doplňující materiál k Mistrovskému kurzu, ke zbytku dirosloví, ke knihám jiných autorů.. a to už nechám na vás.


Život původně měl duchovní rozměr, sám o sobě. Jenomže žijeme ve společnosti, která na nás dost tlačí a staví materiální hodnoty nade vše ostatní. A tak se nám ten jiný rozměr vytrácí.. a výsledný život tomu odpovídá.

Základy představují nenáročný způsob, jak zjistit, o co jsme přišli a jak si ten život zase doplnit, ba obohatit, a jak si jej prostě a účelně řídit.

V jednoduchosti je síla. Základy, to jsou čistá jádra některých nauk, nic navíc, a všechno, co je tu sepsáno je důkladně vyzkoušené a dokonale funkční.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info